18 maja 2026 r. klasy 1a i 1c zamieniły szkolne ławki na pełen wyzwań las. Uczniowie wybrali się na wycieczkę integracyjną do ośrodka „Sosnowa Przygoda”, który znajduje się w Kaczórkach koło Krasnobrodu.

Pierwszoklasiści spędzili aktywny dzień na świeżym powietrzu, idealnie łącząc ruch z nauką. Poznawali przyrodę w samym sercu lasu  – uczyli się rozpoznawać rośliny, nasłuchiwali leśnych zwierząt oraz z zaangażowaniem wykonywali przygotowane dla nich zadania terenowe.

Najwięcej emocji dostarczyły im jednak wyzwania sportowe. Dzieci biegały po ścieżkach sprawnościowych, pokonywały tory przeszkód, a najodważniejsi zaliczyli super zjazdy na tyrolkach. Zabawa była niesamowita, a ruch na świeżym powietrzu z pewnością pozytywnie wpłynął na zdrowie i samopoczucie naszych wychowanków.

W drodze powrotnej zmęczeni, ale szczęśliwi zgodnie uznali, że była to ich najlepsza wycieczka. Najważniejsze jednak, że dzieci pokazały, jak pięknie potrafią już ze sobą współpracować i integrować się w grupie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wyjątkowego dnia!