Tym razem sukces Kariny Kozioł z klasy 2c związany jest z realizowanym przez naszą szkołę projektem walki o czyste powietrze w ramach Edukacyjnej Sieci Antysmogowej.

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Misja: Czyste powietrze” zajęła 3. miejsce. W interesujący i twórczy sposób ukazała problem smogu  i jego wpływ na zdrowie, promując tym samym aktywne działania na rzecz czystego powietrza. Jej praca została dostrzeżona wśród 1285 innych nadesłanych na konkurs. Wszystkie nagrodzone i wyróżnione prace prezentowane są w zakładce „ESA w szkołach” oraz na Facebooku ESA.

W najbliższym czasie prace pojawią się również na ekranach w szkołach uczestniczących w programie. Przypominamy, że nasz ekran znajduje się obok drzwi wejściowych do szkoły. Są duże szanse na to, że obraz Kariny

obejrzymy również w oryginale. Brawo Karinko!

Program Edukacyjna Sieć Antysmogowa objęty jest honorowym patronatem Ministerstwa Cyfryzacji.

Więcej:

https://esa.nask.pl/esa-w-szkolach

https://esa.nask.pl/.../konkurs-misja-czyste-powietrze...