W konkursie na Szopkę Bożonarodzeniową organizowanym przez Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Papieża Jana Pawła II w Biłgoraju brało udział piętnaście szopek z naszej szkoły. Wykonane z piernika, włóczki, makaronu, papieru, masy solnej, sznurka i innych materiałów powstały piękne prace. Ujęły one komisję swoją oryginalnością pomysłu, wrażeniem artystycznym, doborem materiałów oraz estetyką pracy i walorami plastycznymi. Autorom najpiękniejszych prac nagrody i wyróżnienia wręczono podczas Orszaku Trzech Króli. Nagrody otrzymali:

I miejsce –

Karolina Rozmarynowska – kl. 0 „a”

Aleksandra Dyniec – kl. VII „b”

II miejsce –

Alicja Blacha – kl. 0 „a”

Agata Mazur – kl. VI „b”

III miejsce –

Hanna Kuśmierczyk – kl. I „b”

Gabriel Cholewiński – kl. V „d”

Wyróżnienia –

Emilia Kulik – kl. 0 „b”

Gabriel Kozak – kl. II „a”  

Karina Futyma – kl. III „c”

Nicola Dudek – kl. VI „c”