Kolejny sukces naszego ucznia
Kornel Łubiarz z klasy 4a pojechał do Warszawy po odbiór nagrody w konkursie Państwowego Instytutu Geologicznego " Sól naszej ziemi". Oprócz uczestnictwa w gali, Kornel zwiedził również Muzeum Geologiczne, gdzie znajduje się mnóstwo okazów skał oraz szkielety wymarłych zwierząt.
Gratulujemy sukcesu.



