W Muzeum Ziemi Biłgorajskiej odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie wyjątkowego konkursu, w którym wielkanocna tradycja spotkała się z troską o środowisko naturalne.

Wydarzenie pod hasłem  Ekologiczny Koszyk Wielkanocny cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. W szranki stanęli uczniowie z ponad 20 szkół z powiatu biłgorajskiego, a jury musiało ocenić aż 110 kreatywnych prac.

Wśród tak licznej i utalentowanej konkurencji nasi uczniowie wypadli fenomenalnie! Udowodnili, że z pozoru niepotrzebne materiały mogą w rękach młodych artystów stać się prawdziwymi dziełami sztuki.

Sukces naszych dzieci prezentuje się imponująco.

Reprezentantki świetlicy szkolnej:

  1. miejsce Zuzanna Kupczak kl. 1b.
  2. miejsce Agnieszka Lamentowicz kl.3d

wyróżnienie :

Aleksandra Cholewińska  kl. 2c.

Alicja Bosak kl. 1b

Emily Paszkiewicz z kl. 1c, która otrzymała wyróżnienie, swoją pracę wykonała na zajęciach plastycznych organizowanych w ramach projektu Wsparcie edukacji szkolnej i przedszkolnej na terenie MOF Biłgoraja.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom! Wasza pasja, zaangażowanie i kreatywne podejście do idei recyklingu są dla naszej społeczności szkolnej wspaniałą inspiracją.