W środowe popołudnie 12 czerwca, uroczyście podsumowano rok w sporcie szkolnym.

Tradycyjnie już wydarzenie organizuje Powiatowe Stowarzyszenie Sportu Szkolnego i samorząd powiatu biłgorajskiego. To podsumowanie sportowej rywalizacji uczniów w kategorii igrzyska dzieci, igrzyska młodzieży i licealiada.

Ten rok był bardzo udany. Osiągnęliśmy wiele sukcesów. Wielokrotnie byliśmy obecni na finale wojewódzkim, czy to w lekkoatletyce, pływaniu, czy grze drużynowej. Te wszystkie występy naszych sportowców przyczyniły się do wygrania współzawodnictwa sportowego w Igrzyskach Młodzieży oraz zajęcie drugiego miejsca we współzawodnictwie Igrzysk Dzieci. Czwórka naszych uczniów została nominowana do dziesiątki najlepszych sportowców powiatu biłgorajskiego.

Wyniki

Igrzyska Młodzieży

1 miejsce Kornel Kulanin

5 miejsce Marcel Jonczak

Igrzyska Dzieci

6 miejsce Aleksandra Watrak

7 miejsce Iga Gontarz

Dziękujemy wszystkim naszym sportowcom, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę: za ciężką pracę, ambicję, wytrwałość i konsekwencję w realizacji postawionych sobie celów.

Jesteśmy z was bardzo dumni!

Życzymy spełnianie marzeń, wielu sukcesów i upragnionego odpoczynku.