Dnia 28.05.2024r. młodzi lekkoatleci z naszej szkoły rywalizowali na stadionie OSiR Biłgoraj w półfinale wojewódzkich igrzysk młodzieży w  lidze LA.

Startowali w konkurencji do wyboru: biegach na 100 m, 300 m, 600m i 1000 m, sztafecie 4x100 m, skoku w dal,  rzucie oszczepem oraz w pchnięciu kulą.

Drużyna chłopców zdobyła I miejsce, a drużyna dziewcząt wywalczyła II miejsce i tym samym nasze zespoły uzyskały awans do finału wojewódzkiego.

Skład drużyny chłopców: Blicharz Kacper, Jaroszek Hubert, Jonczak Marcel,  Kleban Jan, Kulanin Kornel,  Muda Maciej, Paczwa Franciszek,  Pawlos Olgierd, Skura Krystian,  Strzęciwilk Jan, Wojtoń Jakub, Zych Paweł, Strzelec Mateusz i Mazur Bartłomiej.

Skład drużyny dziewcząt: Sara Bednarz, Zuzia Rybak, Milena Dmitroca, Julia Koziara, Weronika Pluta, Eliza Bielak, Daria Małyszek, Izabela Świta, Ola Matwis, Patrycja Lis, Martyna Sobczak, Maja Kalinowska i Lena Szwed.

Gratulujemy!!!