19 lutego 2024r. w Liceum Ogólnokształcące im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim odbył się finał wojewódzki Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej „4” dziewcząt.

W Turnieju finałowym brały udział drużyny z Białej Podlaski, Opola, Świdnika, Tomaszowa Lubelskiego oraz Lublina. Dziewczęta z naszej szkoły grały bardzo walecznie ale tego dnia musiały uznać wyższość przeciwników i zakończyły turniej na 6 miejscu. Mimo tego, że z finału wracałyśmy z trudnymi emocjami wiemy, że damy sobie radę i przetrwamy ten dyskomfort. Wszystkie etapy turnieju były bardzo cennymi lekcjami, które mobilizują do robienia postępów i rozwijania się. Turniejom szkolnym z siatkówki mówimy „ do zobaczenia za rok”!

Skład drużyny: Łucja Kominek, Katarzyna Małyszek, Aleksandra Watrak, Klaudia Leniart, Marika Trościańczyk, Alicja Koneczna, Aniela Obszańska, Zuzanna Nowakowska, Jessica Sowa i Laura Kurek, Julia Watrak, Alicja Mazurkiewicz.