Dnia 24 stycznia w Zespole Szkół w Mętowie odbył się Półfinał Wojewódzki w piłce siatkowej „4” dziewcząt - igrzyska młodzieży szkolnej.

W zawodach udział wzięły cztery drużyny: Szkoła Podstawowa nr 5 z Biłgoraja, Szkoła Podstawowa z Annopola, Szkoła Podstawowa z Godziszowa oraz Szkoła Podstawowa z Niedrzwicy. Grano systemem „ każdy z każdym”. Zawodniczki z sp nr 5 rozpoczęły udział w tym turnieju od zwycięstwa nad zespołem z Godziszowa w stosunku 2:0. W Kolejnym spotkaniu uczennice z Biłgoraja również pokonały zespół z Niedrzwicy takim samym wynikiem 2:0. W decydującym spotkaniu turnieju zmierzyły się z zespołem z Annopola. Stawką meczu był awans do finału wojewódzkiego.

Oba zespoły zagrały bardzo dobry mecz, nie brakowało w nim skutecznych obron mocnych ataków oraz silnych zagrywek. Po tie breku lepsze okazały się uczennice z Biłgoraja, które zwyciężyły 2:1. Wykazując się wielką siłą walki, współpracą, zmotywowaniem, skupieniem i umiejętnością radzenia sobie ze stresem.

Skład zespołu: Łucja Kominek, Katarzyna Małyszek, Aleksandra Watrak, Klaudia Leniart, Marika Trościańczyk, Alicja Koneczna, Aniela Obszańska, Zuzanna Nowakowska, Jessica Sowa i Laura Kurek .

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.