Dnia 16 stycznia 2024 roku w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Soli odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej „4” dziewcząt  w ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2011 i młodsi).

Do zawodów przystąpiły następujące drużyny SP z  Szyszkowa, SP z Tereszpola Zaorendy, SP z Soli, SP z  Frampola oraz SP nr 5 z Biłgoraja. Zespoły zostały podzielone na 2 grupy, gdzie każdy grał  z każdym. Następnie zespoły, które w swoich grupach zajęły 2 miejsca grały o 3  miejsce, a zwycięzcy z grup rozegrali finał. I miejsce trafiło do reprezentacji SP Nr 5 z Biłgoraja, która były dzisiaj bezkonkurencyjne. Wygrywając wszystkie swoje mecze 2:0 w setach.

Zwycięska reprezentacja będzie reprezentowała powiat biłgorajski w półfinale wojewódzkim. Drużynę tą uhonorowano pucharem. Za udział w zawodach wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Skład drużyny: Łucja Kominek, Katarzyna Małyszek, Aleksandra Watrak, Klaudia Lenart, Marika Trościańczyk, Alicja Mazurkiewicz, Alicja Koneczna, Aniela Obszańska, Zuzanna Nowakowska, Jessica Sowa, Lura Kurek i Julka Watrak.

Gratulujemy