Dnia 10.01.2024 r. w naszej szkole odbył się Noworoczny Turniej Mini Siatkówki „4” dla klas VI i mł.

Uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności siatkarskich. Celem turnieju było m.in. upowszechnienie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci, konfrontacja umiejętności uczniów różnych klas z naszej szkoły oraz podnoszenie sprawności fizycznej i umiejętności ruchowych. Do turnieju zgłosiło się sześć drużyn. W wyniku losowania podzielono zespoły na dwie grupy, w których mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. W grupowych spotkaniach każda z drużyn wykazała się wielką walecznością. Rywalizacji sportowej towarzyszyły ogromne emocje po zdobyciu każdego punktu. Wszyscy zawodnicy zagrali na najwyższym swoim poziomie, mecze były zacięte i dały dużo zadowolenia samym graczom.

Końcowa klasyfikacja

I miejsce VI c ( Katarzyna Małyszek, Łucja Kominek, Michał Bednarczuk i Aleksander Zabłotny)

II miejsce VI d ( Aleksandra Watrak, Julia Watrak, Marika Trościańczyk i Alicja Koneczna)

III miejsce VI a ( Agata Palikot, Michał Gontarz, Miłosz Szwedo i Jan Mazur)

IV miejsce VI b*( Klaudia Lenart, Lidia Bury, Maciej Luchowski i Nikodem Kruk)

V miejsce VI b ( Agata Mazur, Jäger Alan, Filip Brodziak i Jan Łokaj)

VI miejsce VI e ( Zuzanna Nowakowska, Julia Bałuc, Natalia Szczepanik i Maja Gozdecka)

Najlepsza zawodniczka: Katarzyna Małyszek VI c

Najlepszy zawodnik: Michał Gontarz VI a

Po zakończeniu turnieju pani dyrektor Teresa Bogdanowicz-Bordzań, wśród gratulacji i miłych słów, wręczyła drużynom dyplomy oraz drobne nagrody rzeczowe. Podziękowała za udział w sportowej rywalizacji i życzyła powodzenia w powiatowych mistrzostwach w mini siatkówce.