Zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców odniosły zdecydowane zwycięstwo w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w koszykówce 3x3. Skład drużyny dziewcząt: Olga Bury, Ela Łukaszczyk, Hania Rawska, Jessica Rytuba. Skład drużyny chłopców: Krzysztof Pindor, Ignacy Szuper, Olivier Chorzępa, Maciej Lekan. Gratulujemy i życzymy powodzenia na półfinałach wojewódzkich.