19 maja 2026 r. na obiektach OSiR Biłgoraj odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w ramach Szkolnej Drużynowej i Indywidualnej Ligi Lekkoatletycznej.
Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt oraz chłopców, którzy z ogromnym zaangażowaniem rywalizowali w poszczególnych konkurencjach i wywalczyli zwycięstwo.
Ogromny sukces naszej szkoły!
I miejsce drużynowo zdobyły zarówno dziewczęta, jak i chłopcy!
Dziewczęta
I miejsce – Dominika Bernaś – bieg na 1000 m
I miejsce – Natalia Gontarz – bieg na 600 m
I miejsce – Anna Bielak – bieg na 300 m
II miejsce – Alicja Skura – bieg na 300 m
II miejsce – Marika Trościańczyk – rzut oszczepem
III miejsce – Iga Gontarz – bieg na 600 m
II miejsce – sztafeta 4 × 100 m
Skład sztafety dziewcząt:
Alicja Skura, Alicja Koneczna, Anna Bielak oraz Zuzanna Kowalczuk.
Skład drużyny dziewcząt:
Aleksandra Watrak, Julka Watrak, Alicja Koneczna, Alicja Skura, Zuzanna Kowalczuk, Natalka Gontarz, Iga Gontarz, Dominika Bernaś, Anna Bielak, Marika Trościańczyk, Marika Pogudz, Pola Nowakowska, Nina Lewicka oraz Lena Koman.
Chłopcy
I miejsce – Marcel Lipowski – skok w dal
II miejsce – Miłosz Szajewski – bieg na 100 m
II miejsce – Olivier Lipiński – pchnięcie kulą
Skład sztafety chłopców 4 × 100 m:
Miłosz Szajewski, Maksymilian Koper, Olivier Lipiński oraz Marcel Lipowski.
Skład drużyny chłopców:
Miłosz Szajewski, Michał Gontarz, Michał Bielak, Bartosz Czerw, Dominik Połowy, Maksymilian Koper, Olivier Lipiński, Konrad Bzdyra, Marcel Lipowski, Filip Mietkiewicz, Miłosz Mazurek oraz Miłosz Szwedo.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom sukcesów i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim!



