19 maja 2026 r. na obiektach OSiR Biłgoraj odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w ramach Szkolnej Drużynowej i Indywidualnej Ligi Lekkoatletycznej.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt oraz chłopców, którzy z ogromnym zaangażowaniem rywalizowali w poszczególnych konkurencjach i wywalczyli zwycięstwo.

Ogromny sukces naszej szkoły!

I miejsce drużynowo zdobyły zarówno dziewczęta, jak i chłopcy!

Dziewczęta

I miejsce – Dominika Bernaś – bieg na 1000 m

I miejsce – Natalia Gontarz – bieg na 600 m

I miejsce – Anna Bielak – bieg na 300 m

II miejsce – Alicja Skura – bieg na 300 m

II miejsce – Marika Trościańczyk – rzut oszczepem

III miejsce – Iga Gontarz – bieg na 600 m

II miejsce – sztafeta 4 × 100 m

Skład sztafety dziewcząt:

Alicja Skura, Alicja Koneczna, Anna Bielak oraz Zuzanna Kowalczuk.

Skład drużyny dziewcząt:

Aleksandra Watrak, Julka Watrak, Alicja Koneczna, Alicja Skura, Zuzanna Kowalczuk, Natalka Gontarz, Iga Gontarz, Dominika Bernaś, Anna Bielak, Marika Trościańczyk, Marika Pogudz, Pola Nowakowska, Nina Lewicka oraz Lena Koman.

Chłopcy

I miejsce – Marcel Lipowski – skok w dal

II miejsce – Miłosz Szajewski – bieg na 100 m

II miejsce – Olivier Lipiński – pchnięcie kulą

Skład sztafety chłopców 4 × 100 m:

Miłosz Szajewski, Maksymilian Koper, Olivier Lipiński oraz Marcel Lipowski.

Skład drużyny chłopców:

Miłosz Szajewski, Michał Gontarz, Michał Bielak, Bartosz Czerw, Dominik Połowy, Maksymilian Koper, Olivier Lipiński, Konrad Bzdyra, Marcel Lipowski, Filip Mietkiewicz, Miłosz Mazurek oraz Miłosz Szwedo.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom sukcesów i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim!