21 maja 2026 r. na obiekcie PCS Biłgoraj odbył się Powiatowy Festiwal Sztafet
Zawody dostarczyły wielu sportowych emocji i niezapomnianych wrażeń. Rywalizacja była niezwykle zacięta, a nasi uczniowie pokazali ogromną wolę walki, zaangażowanie oraz świetną współpracę drużynową.
Dziewczęta
Igrzyska Młodzieży – klasy VII–VIII
Sztafeta 4 × 100 m – I miejsce
Skład:
Alicja Skura, Alicja Koneczna, Anna Bielak oraz Zuzanna Kowalczuk.
Sztafeta olimpijska – I miejsce
Skład:
Iga Gontarz, Dominika Bernaś, Alicja Skura, Anna Bielak oraz Natalka Gontarz.
Igrzyska Dzieci – klasy V–VI
Sztafeta 4 × 100 m – III miejsce
Skład:
Adrianna Świtka, Milena Barej, Laura Grasza oraz Wiktoria Palikot.
Sztafeta szwedzka – III miejsce
Skład:
Nina Jarosławiec, Blanka Dołowy, Antonina Małysz oraz Lidka Borowiec.
Rezerwowe: Zosia Gębala i Katarzyna Zarębska.
Chłopcy
Igrzyska Młodzieży – klasy VII–VIII
Sztafeta 4 × 100 m – I miejsce
Skład:
Miłosz Szwedo, Bartosz Czerw, Miłosz Szajewski oraz Kuba Grzyb.
Sztafeta olimpijska – III miejsce
Skład:
Dominik Połowy, Michał Bielak, Olivier Lipiński oraz Kuba Grzyb.
Igrzyska Dzieci – klasy V–VI
Sztafeta 4 × 100 m – II miejsce
Skład:
Bruno Sawicki, Ignacy Palikot, Maciej Wujec oraz Aleksander Długaszek.
Sztafeta szwedzka – V miejsce
Skład:
Wiktor Kozioł, Stanisław Zych, Szymon Śliwiński oraz Adrian Szkoda.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom świetnych występów i życzymy powodzenia w kolejnych etapach rywalizacji!



