21 maja 2026 r. na obiekcie PCS Biłgoraj odbył się Powiatowy Festiwal Sztafet

Zawody dostarczyły wielu sportowych emocji i niezapomnianych wrażeń. Rywalizacja była niezwykle zacięta, a nasi uczniowie pokazali ogromną wolę walki, zaangażowanie oraz świetną współpracę drużynową.

Dziewczęta

Igrzyska Młodzieży – klasy VII–VIII

Sztafeta 4 × 100 m – I miejsce

Skład:

Alicja Skura, Alicja Koneczna, Anna Bielak oraz Zuzanna Kowalczuk.

Sztafeta olimpijska – I miejsce

Skład:

Iga Gontarz, Dominika Bernaś, Alicja Skura, Anna Bielak oraz Natalka Gontarz.

Igrzyska Dzieci – klasy V–VI

Sztafeta 4 × 100 m – III miejsce

Skład:

Adrianna Świtka, Milena Barej, Laura Grasza oraz Wiktoria Palikot.

Sztafeta szwedzka – III miejsce

Skład:

Nina Jarosławiec, Blanka Dołowy, Antonina Małysz oraz Lidka Borowiec.

Rezerwowe: Zosia Gębala i Katarzyna Zarębska.

Chłopcy

Igrzyska Młodzieży – klasy VII–VIII

Sztafeta 4 × 100 m – I miejsce

Skład:

Miłosz Szwedo, Bartosz Czerw, Miłosz Szajewski oraz Kuba Grzyb.

Sztafeta olimpijska – III miejsce

Skład:

Dominik Połowy, Michał Bielak, Olivier Lipiński oraz Kuba Grzyb.

Igrzyska Dzieci – klasy V–VI

Sztafeta 4 × 100 m – II miejsce

Skład:

Bruno Sawicki, Ignacy Palikot, Maciej Wujec oraz Aleksander Długaszek.

Sztafeta szwedzka – V miejsce

Skład:

Wiktor Kozioł, Stanisław Zych, Szymon Śliwiński oraz Adrian Szkoda.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom świetnych występów i życzymy powodzenia w kolejnych etapach rywalizacji!