W czwartek, 23 kwietnia w Tomaszowie Lubelskim odbyły się Mistrzostwa Województwa w Drużynowych Biegach Przełajowych.

Bardzo dobre starty w tych zawodach zaliczyli nasi uczniowie.

Leon Szwed był najlepszy w biegu na 800 m (rocznik 2015 i młodsi), zdobywając tym samym tytuł

Mistrza Województwa Lubelskiego w indywidualnych biegach przełajowych

w roku szkolnym 2025/2026.

Dominika Bernaś została brązową medalistką w biegu indywidualnym na 1000 m w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Drużyna dziewcząt w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej również zaprezentowała się znakomicie, wywalczając III miejsce!

Skład drużyny:

Dominika Bernaś, Alicja Skura, Anna Bielak, Natalia Gontarz, Iga Gontarz, Zuzanna Kowalczuk, Aleksandra Watrak oraz Julia Watrak.

Gratulacje dla wszystkich zawodników!

{/gallery}25_26/mibmmw{/gallery}