31 marca 2026r. w Kraśniku odbył się Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży w koszykówce chlopców.

Nasza drużyna w składzie: Michał Gontarz, Michał Bielak, Michał Bednarczuk, Konrad Bzdyra, Aleksander Zabłotny, Nikodem Chorzępa, Miłosz Mazurek, Dominik Polowy, Erwin Sitarz i Damian Kowalczyk zajęła II miejsce po zaciętej walce z zespołem z Kraśnika.

W rozgrywkach brały udział także drużyny z Niedżwicy i Zdziłowic.

Tydzień wcześniej nasi chłopcy zajęli I miejsce na szczeblu powiatowym pokonując zespoły z Goraja i Majdanu Nepryskiego.

Gratulujemy!