31 marca 2026r. w Kraśniku odbył się Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży w koszykówce chlopców.
Nasza drużyna w składzie: Michał Gontarz, Michał Bielak, Michał Bednarczuk, Konrad Bzdyra, Aleksander Zabłotny, Nikodem Chorzępa, Miłosz Mazurek, Dominik Polowy, Erwin Sitarz i Damian Kowalczyk zajęła II miejsce po zaciętej walce z zespołem z Kraśnika.
W rozgrywkach brały udział także drużyny z Niedżwicy i Zdziłowic.
Tydzień wcześniej nasi chłopcy zajęli I miejsce na szczeblu powiatowym pokonując zespoły z Goraja i Majdanu Nepryskiego.
Gratulujemy!



