Miniony tydzień od 14. do 19. stycznia 2024 r. nasi piątoklasiści spędzili w Zakopanem i na Podhalu, gdzie pod opieką profesjonalnych instruktorów uczyli się od podstaw jeździć na nartach i doskonalić dotychczasowe umiejętności.

W przerwach od intensywnych zajęć uczniowie korzystali także z atrakcji kompleksów basenowych w Chochołowskich Termach. Podziwiali również Krainę Światła - zachwycające zimowe iluminacje na Gubałówce. Odwiedzili też imponujące skocznie narciarskie na Średniej Krokwi. Na zakończenie naszego pobytu pod Tatrami uczniowie nie zapomnieli o pamiątkach i oscypkach z Krupówek. Wracamy bogatsi o nowe doświadczenia i umiejętności narciarskie oraz pełni pozytywnych wrażeń, które zostaną z nami do następnej niezapomnianej Białej Szkoły. Wszystkim koleżankom i kolegom polecamy te niezapomniane przeżycia. Było cudownie :)