Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,
serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie w szkolne akcje charytatywne organizowane we współpracy z PCK. Dzięki Waszej pomocy po raz kolejny pokazaliśmy, że wspólnie możemy czynić dobro i pomagać osobom potrzebującym.
W ramach akcji „DobroZbiórka Książki” udało się zebrać aż 166 książek! Przekazane książki trafią do antykwariatu internetowego, a środki uzyskane z ich sprzedaży zostaną przeznaczone m.in. na wyprawki szkolne, pomoce naukowe dla dzieci oraz pomoc interwencyjną dla osób w kryzysie.
Zakończyliśmy również akcję PCK „Gorączka Złota”, podczas której od 2 marca do 22 maja uczniowie naszej szkoły zbierali grosiki na szczytny cel. Wspólnymi siłami udało się zebrać imponujące 71,38 kg monet!
Wyniki grupowe:
• Klasy 0–III – 34,04 kg
• Klasy IV–VIII – 34,52 kg
• Świetlica szkolna – 2,82 kg
Podium „Gorączki Złota”:
I miejsce – klasa VIII A – 14,50 kg
II miejsce – klasa III D – 8,14 kg
III miejsce – klasa II B – 6,40 kg
Wielkie brawa należą się również klasie IV D za zebranie 5,92 kg monet!
Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za każdą przekazaną książkę, każdą monetę oraz ogromne zaangażowanie i otwarte serca. Wasza pomoc ma realne znaczenie i pokazuje, że razem możemy więcej!
Opiekunowie SK PCK



