Rusza akcja „Gorączka Złota” organizowana przez Polski Czerwony Krzyż!

Nasza szkoła po raz kolejny włącza się w coroczną zbiórkę monet o nominałach 1, 2 i 5 groszy. Celem akcji jest wsparcie dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

Zebrane środki zostaną przeznaczone m.in. na:

  • letni wypoczynek dla dzieci,
  • ciepłe posiłki w szkołach,
  • wyprawki szkolne.

Razem możemy zamienić garść drobnych monet w realną pomoc i uśmiech dzieci! ✨

➡️ 3, 2, 1… START!

Akcja trwa do 22 maja 2026 r.

Każdy grosik ma znaczenie! Zachęcamy wszystkich uczniów, rodziców i pracowników szkoły do udziału w zbiórce.