Dzień Ziemi to ważne wydarzenie, które promuje świadomość ekologiczną i troskę o naszą planetę.

Obchody Dnia Ziemi w naszej szkole były pełne edukacji, zabawy i zaangażowania. Uczniowie klas najmłodszych uczestniczyli w spotkaniu z ekologiem, starsi mogli sprawdzić swoją wiedzę ekologiczną w organizowanych klasowych quizach na temat ochrony środowiska. Mali ekolodzy brali udział w ogólnopolskim festiwalu ekologii EKOfeston w największym plenerze świata czyli w Internecie. Zakładanie hodowli roślin, konkursy plastyczne, tworzenie plakatów o zagrożeniach naszej planety, gry planszowe to jedne z wielu pomysłów na podniesienie świadomości ekologicznej naszych najmłodszych. Każda mała inicjatywa może przyczynić się do większej troski o naszą planetę. Gratulujemy Waszej aktywności i zaangażowania!