W wiosennej aurze, ale jeszcze zimowych warunkach na stokach podhalańskich odbył się II turnus „Białej szkoły”. Uczestnicy podzieleni na 4 grupy uczyli się lub doskonalili jazdę na nartach. Nasi instruktorzy pozostawali niezłomni w dążeniu do sukcesu. Ich cierpliwość i umiejętność przekazywania wiedzy sprawiły, że każdy z uczestników zaczął czuć się coraz pewniej na nartach. Sama wiosna dodawała niepowtarzalnego uroku tym zajęciom. Widok rozwijających się bazi, ciepłe promienie słońca i śpiew ptaków w tle stanowiły kontrast dla naszych wysiłków na stoku. To było jak połączenie dwóch zupełnie różnych światów - zimowego sportu i wiosennego odrodzenia natury. Odprężenie, relaks i regenerację po wysiłkach narciarskich dał nam dwukrotny pobyt w Termach Chochołowskich, które zapewniają moc atrakcji, m.in. zjeżdżalnie, gejzery, rwącą rzekę, sztuczną falę, hydromasaże. Odwiedziliśmy skocznię narciarską „Pod Wielką Krokwią” oraz wjechaliśmy na Gubałówkę, która zimą zmieniała się w magiczną krainę światła.