Dziś na lekcji wf po rozegranych meczach w siatkówkę rozmawialiśmy o byciu życzliwym.

Następnie sprawdzaliśmy, czy potrafimy być życzliwi wobec siebie nawzajem. Czy potrafimy znaleźć coś dobrego w drugiej osobie. Pomogła nam w tym piłka życzliwości, dzięki której każda uczennica otrzymało od koleżanki ze swojej drużyny, życzliwe słowa. Czasem były to słowa wdzięczności, czasem podziwu, czasem wsparcia. Miło było patrzeć jak dziewczyny wtedy rosną- jak prostują plecy, kiedy słyszą coś dobrego na swój temat, szczególnie wtedy kiedy nie był to ich najlepszy dzień i nie wszystko podczas gry wychodziło, jak pojawia się uśmiech na ich twarzach, jak znika smutek i rozgoryczenie.

Dziewczynki również otrzymały list z namalowanym pięknym wielkim sercem, które mogą przekazać komukolwiek kogo lubią.