W sobotnie przedpołudnie dzieci z naszego oddziału przedszkolnego miały okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalno-artystyczne podczas XXI Międzyprzedszkolnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej im. Wiesława Zająca w Biłgoraju.

Udział w festiwalu był dla dzieci nie tylko możliwością rozwijania talentów muzycznych, ale również cennym doświadczeniem uczącym odwagi, współpracy oraz wiary we własne możliwości.