W naszej szkole odbyły się uroczyste akademie z okazji Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja. W programie artystycznym zaprezentowali się uczniowie klas 2b, 3a, 4c, 6a i 6b, którzy przygotowali poruszające sceny z uchwalenia Konstytucji, a także piękne recytacje wierszy poświęconych temu ważnemu wydarzeniu.

Oprawę muzyczną dla klas 4-8 zapewniły Czadowe Nutki oraz Amelia Lewkowicz, tworząc podniosły i jednocześnie pełen emocji nastrój. Akademia była wartościową lekcją historii i patriotyzmu, przypominającą o znaczeniu pierwszej w Europie i drugiej na świecie konstytucji.