Wystąpili:
- Kaja Szubiak - Maria Magdalena, recytacja tekstu pt. "Magdalena" i "Wielkanoc Marii Magdaleny" autorstwa s. Benedykty Karoliny Baumann, klarnet
- Mateusz Olik - recytacja tekstu "Maria Magdalena" autorstwa Magdaleny Dudzik
- Wiktor Kozioł - wiolonczela
- uczniowie klasy 4c, Czadowe Nutki
- uczniowie kl. 1c - przygotowani przez p. Różę Szabat
- p. Monika Proć-Gleń - gitara
- p. Mirosław Kurzyński – pianino