Czy można połączyć miłość do pisania z miłością do zwierząt? Oczywiście! Przekonały się o tym dzieci z klas 1-3 podczas wyjątkowego Poranka z poezją.

Nasze spotkanie odbyło się w ramach cyklu spotkań z osobami wykonującymi ciekawe zawody. Gościliśmy Panią Ewę Hebe Lembryk, niezwykłą autorkę, która przelewa emocje na papier, tworząc opowiadania i wiersze zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Podczas wizyty w świetlicy szkolnej, wspólnie zagłębiliśmy się w lekturę jednego z wierszy Pani Ewy. Był to doskonały punkt wyjścia do rozmowy o pasjach, które nadają życiu barw, oraz o tym, jak ważne są dla nas zwierzęta.

Wymiana doświadczeń była niesamowita! Dzieci z błyskiem w oku opowiadały o swoich lekturowych hitach oraz o ukochanych pieskach, kotkach i chomikach czekających na nie w domach.

To było piękne spotkanie budujące mosty między literaturą a codziennym życiem. Pani Ewo, dziękujemy za wizytę!