Uczniowie naszej szkoły wiedzą, że najlepsze życzenia to te płynące prosto z serca i własnoręcznie wykonane! .

W ramach zajęć w świetlicy szkolnej powstały kolorowe kartki świąteczne, które dzieci przekazały Seniorom z Dziennego Domu Pomocy dla Seniorów w Biłgoraju.

Wizyta była pełna radości i integracji. W podziękowaniu za pamięć, Seniorzy przekazali kartkę z życzeniami dla wszystkich nauczycieli, pracowników i uczniów naszej szkoły.

Odebrała ją Pani Dyrektor Teresa Bogdanowicz-Bordzań.

Duma nas rozpiera, gdy patrzymy na empatię i zaangażowanie naszych wychowanków!