Tuż przed wiosenną przerwą świąteczną uczniowie klas 3 i 3c zaprosili społeczność szkoły na niezwykłe przedstawienie wielkanocne pt. „Ogród życia”. Gościnnie na scenie wystąpił Szymon z klasy 6b, który wcielił się w rolę Jezusa.
Młodzi artyści z ogromnym zaangażowaniem przybliżyli nam tajemnicę Zmartwychwstania. Piękna scenografia, kolorowe stroje oraz wielki talent naszych uczniów sprawiły, że na twarzach widzów zagościł uśmiech, a w sercach poczuliśmy prawdziwą radość z nadchodzących świąt.
Życzymy wszystkim wyjątkowych, spokojnych i pełnych słońca Świąt Wielkanocnych!



