21 czerwca po raz ostatni wybrzmiał dzwonek, który zakończył rok szkolny 2023/2024.

Uroczystości rozpoczęły się mszą św. sprawowaną w kościele pw. św. Jerzego.

Następnie wszystkich zebranych na placu szkolnym przywitała Pani Dyrektor Teresa Bogdanowicz-Bordzań, która podsumowała ważne dokonania i przedsięwzięcia szkolne oraz podsumowała sukcesy naukowe, artystyczne i sportowe naszych uczniów. Podziękowania dla dyrekcji, nauczycieli i rodziców przekazała także przewodnicząca Rady Rodziców - Pani Anita Maińska.

Na zakończenie  w krótkiej instrumentalno-wokalnej części artystycznej zaprezentowali się uczniowie i chórzyści Czadowych nutek.

W tym dniu pożegnaliśmy również zmieniającą miejsce pracy p. Ewę Strzęciwilk -wieloletnią nauczycielkę szkolnej świetlicy oraz s. Agnieszkę Piotrowską.  Dziękujemy im za pracę wychowawczą w naszej szkole i życzymy powodzenia!

Wszystkim uczniom życzymy zaś słonecznych i bezpiecznych wakacji!