W czwartkowe popołudnie 20 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas ósmych,  którzy już za chwilę opuszczą nasze szkolne mury.

W tym dniu towarzyszyli im: Dyrekcja Szkoły, Wychowawcy, Nauczyciele, Rodzice oraz przedstawiciele uczniów młodszych roczników.  Akademię rozpoczęto od  przekazania  sztandaru szkoły przez absolwentów uczniom klas siódmych i przemówienia Pani Dyrektor, po czym na scenie swoje umiejętności artystyczne zaprezentowali ósmoklasiści. Następnie przyszedł  czas na podsumowanie osiągnięć edukacyjnych i sportowych uczniów oraz wręczenie listów gratulacyjnych ich Rodzicom. W imieniu absolwentów Podziękowania  dla Dyrekcji, Wychowawców, Nauczycieli  i Pracowników szkoły skierował p. Gracjan Opiela, przedstawiciel Rady Rodziców. Nie obyło się bez wzruszeń, ale i uśmiechów.

Drodzy Ósmoklasiści - zdobywajcie świat i sięgajcie gwiazd!