W środę 27 września w przepięknej letniej pogodzie odbyły się sztafetowe biegi przełajowe. Tego dnia miłośnicy biegów z powiatu biłgorajskiego zgromadzili się, aby wybiegać sobie awans do półfinału wojewódzkiego.

Nad zalewem w  Biszczy  wystartowały nasze cztery reprezentacje dziewcząt i chłopców w kategorii Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Każdy z zawodników sztafety miał do pokonania dystans od 600 do 1000 m przy pobliskim zalewie. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej rywalizację zakończyli na pierwszym miejscu. Dziewczynki w kategorii Igrzyska Dzieci ukończyły zmagania na piątej pozycji, a chłopcy na siódmej. Gratulujemy!

Skład IM dziewczęta: Sara Bednarz, Aleksandra Matwis, Lena Szwed, Weronika Pluta, Martyna Sobczak i Natalka Potocka.

Skład IM chłopcy: Kornel Kulanin, Jakub Wojtoń, Krystian Skura, Franciszek Paczwa, Bartłomiej Mazur i Piotr Litwin.

Skład ID dziewczęta: Natalka Gontarz, Dominika Bernaś, Zuzanna Kowalska, Iga Gontarz, Alicja Skura i Ania Bielak.

Skład ID chłopcy: Bartosz Kuryś, Natan Kiesz, Michał Gontarz, Jakub Bdziuch, Bartłomiej Czerw i Dominik Polowy.